Tipy k potěšení maminek

Maminky si zaslouží být oslavovány stále :), ale blíží se nám den, kdy jim můžeme poděkovat tak nějak oficiálně. Nezapomeňte popřát té Vaší už příští neděli 8.5. <3

Vytvořte hezký dárkový balíček, třeba pomocí krásných přáníček Chaukiss (na výběr v prodejně) a nebo jděte přímo za tím, co víte, že miluje...mlsání, relaxační koupel, klidný večer u svíčky...protože, kdo ji zná líp.

Z Pavího Očka pro vás máme pár osvědčených tipů pro radost a rozmazlování:

Mixit připravil tubus namíchaný přímo pro maminky s láskou

Limitovaná edice ke Dni matek od vítězky soutěže Masterchef 2021. Mix najdete ve zbrusu novém růžovém tubusu, na etiketě bude napsáno "Mix pro maminku", věnování můžete také napsat na dolní stranu papírové vkladky ve víčku.

 

Relaxační svíčka s příjemnou nevtíravou vůní z české manufaktury JCandles

Sluncem provoněné bavlníkové pole se špetkou citrónu, vodními akcenty zeleného mechu, kombinované s jemnými bílými květy se spojí v eleganci čisté lehkosti. Obklopte se vůněmi plnými dobré nálady a harmonie.

 

Přírodní deodorant RaE z BIO bambuckého másla

Přírodní deodoranty RaE bez přidaných konzervantů a hliníku pocházejí z rodinné manufaktury z Beskyd. Jsou baleny do ručně vyráběných krabiček a je možné zakoupit i náhradní náplně, čímž se stávají ještě ekologičtějšími. Vybrat si můžete z několika přírodních vůní, vyvážených esenciálními oleji. Stojí za to!

 

Bio Sirup Jedna báseň 

 Vynikajíí domácí sirupy z lokální táborské výroby. V sirupu jsou uchovány veškeré cenné látky i vitamíny a je ideální na přípravu domácí limonády i horkého nápoje.

 

Weleda sprchový krém Relax s levandulí

Podpořte svůj vnitřní klid relaxační 100% přírodní vůní levandule, bergamotu a vetiveru. Zavřete oči a zhluboka dýchejte, zatímco naše biologicky odbouratelná receptura bude láskyplně pečovat o vaši pokožku a chránit její přirozenou vlhkost. 100% přírodní vůně s éterickými oleji.