Jack N‘ Jill - Elektrický zubní kartáček s melodií Buzzy Brush Jack N' Jill

Neohodnoceno
Značka: Jack and Jill
645 Kč
Skladem (2 ks)

Elektrický zubní kartáček pro děti od 3 let. S krásným designem, měkkými štětinkami pro jemné čištění, ale co je hlavní, s melodií, která zaujme každé dítě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jack N´Jill BUZZY BRUSH Zubní kartáček s melodií
1ks elektrický kartáček + nálepky

Pro děti od 3 let, 100% recyklovatelná ručka, extra soft štetinky pro jemné čistení, rotační hlavice s jemnými vibracemi, vyměnitelná hlavice, 3 režimy, automatické vypnutí po 2 minutách. Interaktívní í zábavní, 6 bubble nálepek uvnitř. BEZ BPA, ftalátů a PVC! Vaše dítě se naučí čistit zuby jemně za 2 min. zatímco kartáček zpívaá s ním. Další zábavný způsob, jak podpořit důležitý návyk pro ústní péči s Jack N´Jill.

3 režimy:
- melodie
- hlasové stopy
- tichý režim. Každý režim se vypne po 2 minutách.

POUŽITÍ: zkontrolujte kartáčkek před každým použitím, opláchněte štetinky pod vodou, aplikujte malé množství přírodní zubní pasty Jack N´Jill na štetinky, použijte minimální tlak při čistění zubů. Neponořujte spodní část, kde jsou baterie, pod vodu. I když je kartáček zábavní, není to hračka, použití je pod dohledem dospělé osoby.

Obsah: 1 elektrický zubní kartáček, 6x bubble nálepky na označení kartáčku. Dohlédněte na dítě aby nedávalo nálepku do úst. Umístěte nálepku na tělo kartáčku a přitlačte aby správně držela. Baterie 2AA nejsou součastí balení.